Історія успіху

PRICE.UA – це всеукраїнський інформаційний інтернет-каталог товарів і послуг.

Результатом впевненого лідерства стали 20 років успішної роботи, яка дозволяє безперервно розвиватися і радувати своїх клієнтів.

Історія успіху

Проект існує в Україні з 2001-го року. За цей період зроблено багато, і зроблено першими в Україні.

Для інтернет-магазинів: впровадили систему лояльності, ввели сегментацію по товарних групах при ціноутворенні, запущені сервіси «розумний бюджет» - система контролю рекламного бюджету, система контекстних оголошень.

Крім цього, на постійній основі залучаємо фахівців для експертних рад в блозі, семінарів-практикумів.

Ще одним кроком до поліпшення стало розширення медійних можливостей проекту - брендування сторінок і банерна реклама - рекламні можливості магазину збільшуються в рази, не обмежуючись скупими прайс-рядками.

Виробники товарів можуть дізнатися про думку споживачів, завдяки участі проекту в програмі моніторингу від компанії Semantic Force.

Технічний контекст - наповненість моделей фото і описом, розширення дерева категорій при запиті від і-магазину, візитки для offline-представництв - ми робимо все, щоб при використанні ресурсу і магазин, і користувач отримували максимум зручності.

Мобільний додаток, кредитування, акції та знижки купонних сайтів, «розумні» фільтри, голосовий пошук, зворотний зв'язок - наш користувач завжди отримує інформацію і відгук на його запити.

Для підтримки якісної зворотного зв'язку з нашими користувачами і клієнтами, вдосконалена система CRM, яка дозволяє тепер більш оперативно реагувати на запити ринку: впроваджений таргетинг користувачів по регіонах, результатам пошуку, рекомендовані товари, автоматизована поштова розсилка.

Підтвердженням досягнень є перемога проекту PRICE.UA в Internet Awards в 2007, 2008, 2009, Фаворит успіху в 2012, 2013 р.р.

    

Участь в галузевих заходах є для нас постійним ресурсом для впровадження інновацій та отримання зворотного зв'язку від користувачів та інтернет-магазинів.

Краще просто зайдіть на сайт і переконайтеся - PRICE.UA - це місце зручних покупок.